87122. Stor jugend broche med ametyst

Oval broche med overflødighedshorn og cabochonsleben ametyst. Ustemplet. 4,4 x 5,5 cm. 20. årh.s begyndelse.

Varenr 87122

4 timer, 10 minutter(+ 2 min)
25 November 2020 21:35
Auto

Vurdering 1000 DKK

18657500 DKK2020-11-18 21:31
 500 DKK Startpris

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner