87364. Albert Berthelsen (1921-2019): Kirke

Litografi. Rammemål: 48 x 62 cm, sign. Albert Berthelsen 1970 65/194

Varenr 87364

2 timer, 37 minutter(+ 2 min)
25 November 2020 20:03
Auto

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

30292650 DKKI går 20:08
28652600 DKKI dag 17:24
SWH500 DKKI går 19:31
 500 DKK Startpris

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms