86871. Dea Trier Mørch: Mønttelefonen

Linoleumstryk 7/100, sign. DEA og dateret 76.
Indrammet bag glas: 47,5 x 37 cm.
Pletter på passepartout.

Varenr 86871

11 November 2020 20:22

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 1.300 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 500 DKK

EWA1.300 DKK2020-11-11 20:16
15181.200 DKK2020-11-10 16:57
17256350 DKK2020-11-06 00:54
24723325 DKK2020-11-05 20:37
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms