86856. Svend Nielsen (1908-1993): Parti fra Svaneke

Olie på lærred, sign. Svaneke Svend Nielsen. 40 x 50 cm.

Varenr 86856

11 November 2020 20:23

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK 1.000 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 800 DKK

313351.000 DKK2020-11-11 20:21
18386950 DKK2020-11-11 20:14
4831650 DKK2020-11-11 20:04
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms