86855. Laurits Larsen (1898-1988): Haveparti med huse

Akvarel. Sign. Laur Larsen. 46 x 59 cm. I pænt forgyldt ramme.

Varenr 86855

11 November 2020 20:21

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK 650 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 600 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

ASGER1650 DKK2020-11-11 20:17
28495600 DKK2020-11-10 22:41
29632550 DKK2020-11-10 18:04
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms