86848. Laurits Larsen (1898-1988): Parklandskab

Olie på lærred, sign. Laur Larsen. 71 x 90 cm

Varenr 86848

11 November 2020 20:20

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK 1.100 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

3401.100 DKK2020-11-11 08:58
311811.000 DKK2020-11-11 18:09
28495700 DKK2020-11-10 22:39
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms