86409. Sven Okkels (1927-): Ung kvinde med bog

Olie på lærred, 54 x 65 cm. Sign. Sven Okkels

Varenr 86409

4 November 2020 20:50

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 3.800 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

312983.800 DKK2020-11-04 20:05
191273.600 DKK2020-11-04 20:01
JARASMAIL3.200 DKK2020-11-04 18:42
232382.800 DKK2020-11-04 11:19
GLADYS482.400 DKK2020-11-04 11:09
289502.200 DKK2020-11-04 10:01
233221.800 DKK2020-11-03 20:22
312871.600 DKK2020-11-03 18:20
203221.300 DKK2020-10-30 20:47
AZ811281.200 DKK2020-10-30 19:34
303881.000 DKK2020-10-29 09:14
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms