85918. Aage Bernhard-Frederiksen (1883-1963): 'Den gamle luge'

Olie på lærred, sign. Aage Backhausen. 50 x 38 (63 x 51) cm

Varenr 85918

28 Oktober 2020 20:09

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 1.100 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

233971.100 DKK2020-10-28 18:44
JARASMAIL1.000 DKK2020-10-28 18:40
340650 DKK2020-10-28 10:45
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms