85668. Børge Bokkenheuser (1910-1976: Landskab

Olie på lærred, sign. Brokkenheuser -61. 66 x 80 cm.

Varenr 85668

28 Oktober 2020 20:08

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 750 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

9595750 DKK2020-10-28 14:36
340700 DKK2020-10-28 10:44
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms