85395. Christian Peter Bertel Aabye Talge (1898-1973): Ballerina

Olie på lærred. 33 x 27 cm, signeret.

Varenr 85395

21 Oktober 2020 19:56

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms