85508. Ubekendt kunstner, 19. årh.: Rosengren med knopper og lyserød rose

Olie på lærred. 23 x 16,5.
Trænger til rens

Varenr 85508

21 Oktober 2020 20:03

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 2.400 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1500-2000 DKK

120952.400 DKK2020-10-21 19:59
13672.200 DKK2020-10-21 19:49
BB23232.000 DKK2020-10-21 17:29
38291.900 DKK2020-10-21 14:14
242051.800 DKK2020-10-20 19:06
46331.100 DKK2020-10-16 06:35
15181.000 DKK2020-10-14 17:36
29198900 DKK2020-10-14 21:07
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms