83615. Asta Lilbæk/Just Andersen (1884-1943): To konkyliedrenger, discometal (2)

D 2355, H. 18 cm. Stemplet Just Andersen, Danmark og sign. AL

Varenr 83615

16 September 2020 19:49

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms