83651. Jens Sørensen (1887-1953): Parti fra Dyrehavsbakken

Olie på lærred, sign. Jens Sørensen. 46 x 63 (61 x 78) cm.

Varenr 83651

16 September 2020 19:45

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms