82796. N.P. Rasmussen: Fugl og rønnebærgren

Olie på lærred. Sign. monogram Søndag 24 Octbr. 1909. 22,5 x 30,5 cm.

Mindre afskalninger

Varenr 82796

26 August 2020 20:30

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 3.400 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 700 DKK

194843.400 DKK2020-08-26 18:19
182663.200 DKK2020-08-26 18:04
BB23231.900 DKK2020-08-26 14:00
3401.700 DKK2020-08-26 08:57
JENSLPHOT500 DKK2020-08-19 17:46
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms