80435. Arne L. Hansen (f. 1921): Komposition

Litografi, sign. Arne L. Hansen og dateret 60. Indrammet bag glas: 75,5 x 59,5 cm.

Varenr 80435

5 August 2020 19:59

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms