80101. Salvador Dali (1904-1989): Unicorn

Litografi. Lysmål 54 x 64,5 cm, sign. m. blyant Dali 180/300

Varenr 80101

5 August 2020 19:57

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK 5.500 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 8000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

216305.500 DKK2020-08-05 17:45
 5.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms