80023. Sikker Hansen: Minken

Sort hvidt litografi, sign. i trykket. Indrammet bag glas, 52 x 67 cm

Varenr 80023

5 August 2020 19:56

Vurdering 600 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms