80947. Poul Janus Ipsen (f. 1936): "Koala Bear II"

Litografi i farver, sign. Paul Janus Ipsen 1983 44/130. Lysmål 72 x 54 cm. Indrammet og med passepartout.

Varenr 80947

5 August 2020 19:55

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms