80817. Dyke Johansen (1933-2009): Skøjteløberen

Litografi 18/64, sign. Dyke Johansen og dateret 74.
Indrammet bag glas: 70 x 52 cm.

Varenr 80817

5 August 2020 19:55

Vurdering 500 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms