80821. Anna Rochegova-Cederholm: 'Shadow play in the kitchen'

Olie på plade, sign. Anna Rochegova-Cederholm og dateret 2010.

Varenr 80821

5 August 2020 19:55

Vurdering 1200 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms