72183. Ubekendt kunstner: Studie af en kvinde

Akvarel på papir. Lysmål 25 x 15 cm. Usigneret

Varenr 72183

5 August 2020 19:54

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms