81375. Gorm Eriksen (1940-): "Temperament II"

Maleri. Olie på lærred. Sign. GE og på bagsiden Gorm Eriksen -98. 100 x 100 cm.

Varenr 81375

5 August 2020 19:53

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 4.500 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 2500 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

279094.500 DKKOnsdag 19:51
56434.000 DKKOnsdag 19:49
3402.200 DKKOnsdag 08:38
TINGFINDER1.500 DKK2020-07-22 13:12
306361.400 DKK2020-07-21 22:21
41651.200 DKK2020-07-19 14:50
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms