81033. Egill Jacobsen (1910-1998): Maskekomposition

Oliekridt og akvarel på papir, sign. EJ og dateret 69.
Indrammet bag glas: 45,5 x 36,5 cm.

Varenr 81033

5 August 2020 19:52

Vurdering 8000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms