81093. Paco Paquido: Figur i interiør

Olie på pap. Sign. Paco Paquido. Betegnet på bagsiden "Se trataba de cuatro gramadas". 31,5 x 44 cm.

Varenr 81093

10 timer, 28 minutter(+ 2 min)
5 August 2020 19:52
Auto

Vurdering 1800 DKK

3401.300 DKKI dag 08:37
172561.200 DKK2020-07-29 21:11
303881.100 DKK2020-07-29 20:40
JOHNSTEPHE950 DKK2020-07-26 09:09
16282850 DKK2020-07-19 14:23
28495800 DKK2020-07-18 13:23
 800 DKK Startpris

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner