81594. Dansk møbelproducent: Reol af teaktræ

På sokkel, flytbare hylder. B. 88, D. 30, H. 152 cm.
Brugsspor, ridser på den ene side

Varenr 81594

5 August 2020 19:51

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms