81167. Diverse Flora Danica smykker med mere

Fem Flora Danica brocher af sterlingsølv, de fire af disse forgyldte samt to lignende brocher, ustemplede. Desuden lille sløjfeformet broche med perle, stemplet HS HS for Herman Siersbøl samt et hjerteformet vedhæng, guld?, utydeligt stempel og dråbeformet vedhæng med perle, 8k. L. 1,5 cm.

Hjertet bulet.

Varenr 81167

5 August 2020 21:27

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 400 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 800 DKK

FAO160400 DKK2020-07-19 13:40
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms