81610. Japansk figur skåret i elfenben

Mand med kurv på ryggen indeholdende frugter og grøntsager. Sign. H. 13 cm

Varenr 81610

5 August 2020 21:23

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK 4.500 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

5514.500 DKK2020-08-05 21:21
GLYTNERMA4.000 DKK2020-08-05 21:19
179163.200 DKK2020-08-05 21:16
183292.600 DKK2020-08-05 21:14
200481.700 DKK2020-08-05 19:36
282691.500 DKK2020-08-03 10:56
 1.300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms