81609. Japansk figur skåret i elfenben

Vandringsmand med stav og oppakning. Sign. H. 15,5 cm

Varenr 81609

5 August 2020 21:23

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 4.000 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

GLYTNERMA4.000 DKK2020-08-05 21:21
5513.800 DKK2020-08-05 21:20
200482.600 DKK2020-08-05 21:14
254472.200 DKK2020-08-05 21:10
 1.300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms