81607. Japansk figur skåret i elfenben

Forestillende samurai med højre hånd på sværdskæftet - venstre hånd på ryggen med vifte. I bæltet maske. Sign. H. 16 cm

Varenr 81607

5 August 2020 21:20

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 4.000 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

254474.000 DKKOnsdag 21:18
GLYTNERMA3.800 DKKOnsdag 21:17
200483.000 DKKOnsdag 21:15
282691.400 DKKMandag 11:05
 1.300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms