81476. Tre kinesiske figurbilleder af sten (3)

Figurer af farvede sten på sortlakrede træplader med udskårne inskriptioner. Monterede med messingbeslag til ophæng. Hver plade 35,5 x 23 cm.

En plade mangler et lille stykke kantliste på høje hjørne

Varenr 81476

5 August 2020 21:16

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 1.100 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

42101.100 DKK2020-07-30 20:33
248501.000 DKK2020-07-20 19:44
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms