81486. Prydvase af porcelæn dekoreret med forgyldning og malet landskab, samt soldat dekoreret i farver (2)

Delvis forgyldt vase af porcelæn, volutte hanke med maskeroner og på korpus malet landskab med figurer, 19. årh., H. 25 cm samt en porcelænsfigur bemalet i farver. H. 31 cm

Varenr 81486

5 August 2020 21:05

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms