81463. Tinfad med bred fane, 17. årh.

Rundt fad af tin med bred fane og dyb midte. På fanen graveret initial MCS 1688 og KK. Stemplet. Diam. 42,5 cm

Varenr 81463

10 timer, 45 minutter(+ 2 min)
5 August 2020 20:51
Auto

Vurdering 2000 DKK

3141.100 DKK2020-07-22 12:12
126491.000 DKK2020-07-17 22:25
 1.000 DKK Startpris

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner