80320. Øreskål, tallerken, madspand og krus af tin (4)

Øreskål, fad mrk. FN, stemplet i bund, diam. 30 cm., madspand (låg mangler) samt krus h. 16,5 cm., inskription i bund

Varenr 80320

5 August 2020 20:51

Vurdering 1600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms