81275. Skrivebord af mahogni med overbygning

Underdele med skabe, tre skuffer i sarg, overbygning med hylder. 20. årh. H. 59, med overbygning 121 cm. L. 135, D. 69 cm.
Underdelene stemplet Dansk Møbelsnedkeri Chr. Duus

Varenr 81275

5 August 2020 20:45

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms