81232. To armstole af mørkbejdset egetræ med tremmerygge (2)

En pubstol med svungne armlæn og tremmeryg med udskåret sprosse i midten. H. 88, B. 58 cm. og en Windsorstol med tremmeryg, H. 100, B. 52 cm.
Alm. brugsspor

Varenr 81232

5 August 2020 20:42

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms