81137. Chiffoniere af mahogni med seks skuffer, 19. årh.

Aftrapet top, lige front med seks skuffer med fint dekorerede messinghåndtag. Lave kuglefødder. B. 105, D. 50, H. 149 cm.
Aldersrelaterede brugsspor, reparation foroven på venstre bagkant

Varenr 81137

5 August 2020 20:41

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 750 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

29114750 DKK2020-08-01 17:04
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms