80216. Nyrokoko sybord af mahogni. Ca. 1900

Med cabriole ben og svungen pladekant med kant fineret med lyst træ. Rum under pladen. 40 x 53 cm, H. 79 cm.
Rummenes låg og nogle rumadskillelser mangler. Finerrevner på pladen.

Varenr 80216

10 timer, 53 minutter(+ 2 min)
5 August 2020 20:36
Auto

Vurdering 800 DKK

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner