79486. Konsolur af sort sten med forgyldte ranker

Firkantet urhus af sten, fint udskårne ranker med forgyldning. Emaljeskive. B. 26, H. 29 cm.

Små afslag på kassen, Værket fungerer og er fornylig efterset og justeret hos urmager. Vi garanterer dog ikke for funktionaliteten

Varenr 79486

5 August 2020 20:34

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms