81380. Dameskrivebord af mahogni og nød

Drejede ben, sarg med to skuffer, pladen fineret med nødderod, opsats med hylde og udskåret maske. 95 49 H. 77, med opsats 113 cm.

Alm. brugsspor. Små afslag på kanten af lysholderne.

Varenr 81380

5 August 2020 20:23

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 500 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

24443500 DKK2020-07-28 07:26
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms