80819. Frank Heindorf (f. 1927): Relief af stentøj med spirende blomter

I ramme af bemalet metal, på bagsiden sign. Frank Hejndorf og dateret 1977. 26 x 21,5 cm.

Varenr 80819

5 August 2020 20:18

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms