81600. Walter Hugh Paton (1828-1895): "In the Deer Forest of Mamore"

Akvarel, 36 x 68 cm. Sign. Walter H. Paton R.S.A. 1878

Varenr 81600

9 timer, 50 minutter(+ 2 min)
5 August 2020 20:17
Auto

Vurdering 2400 DKK

3402.400 DKKI dag 08:47
290792.200 DKKI går 20:41
188362.000 DKK2020-07-30 10:04
306641.900 DKK2020-08-02 17:56
 800 DKK Startpris

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner