81597. Hans Flauenskiold (1903-1988): Landskab med bjørneklo

Olie på lærred, sign. H. Flauenskiold. 65 x 92 cm.

Varenr 81597

5 August 2020 20:17

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms