81593. Ubekendt kunstner: De ciconiske kvinder angriber Orfeus. 18./19. årh

Olie på lærred. Usign. 148 x 62 cm.
Fremstår kraftigt restaureret og retoucheret. Lærred dubleret og på senere blændramme.

Varenr 81593

5 August 2020 20:16

Vurdering 8000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms