81590. Laube: Et par landskabsmalerier

Olie på lærred. Sign. K.? Laube, 30 x 47 cm.
Restaurerede og kraftigt ferniserede

Varenr 81590

5 August 2020 20:16

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms