81589. Gustav Maran (1886-1983): Byparti antagelig Prag i snevejr

Olie på lærred. Sign. S.G. Maran 1926. 62 x 59 cm

Varenr 81589

5 August 2020 20:15

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 800 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340800 DKKOnsdag 08:45
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms