81218. A. Bille: Kystparti i måneskin

Olie på lærred monteret på træplade. Sign. A. Bille, 25 x 33 cm.

Varenr 81218

5 August 2020 20:14

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms