81394. M. Henriksen: Interiør med prædikestol fra Skt. Maria Kirke i Helsingør

Olie på lærred, sign. M. Henriksen samt dateret 1916. 66 x 53,5 (80 x 67,5) cm.

Varenr 81394

5 August 2020 20:13

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 800 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

24751800 DKKOnsdag 11:22
340750 DKKOnsdag 08:44
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms