81394. M. Henriksen: Interiør med prædikestol fra Skt. Maria Kirke i Helsingør

Olie på lærred, sign. M. Henriksen samt dateret 1916. 66 x 53,5 (80 x 67,5) cm.

Varenr 81394

5 August 2020 20:13

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 800 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

24751800 DKK2020-08-05 11:22
340750 DKK2020-08-05 08:44
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms