81534. Arne Lofthus (1881-1962): Primula

Olie på pap. 38 x 40,5 cm. Sign. Lofthus

Varenr 81534

5 August 2020 20:12

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 750 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340750 DKK2020-08-05 08:44
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms