81475. A. Borch: Blomster i vase

Olie på lærred. Sign. A. Borch 1920. 68 x 62 cm. Forgyldt ramme

Varenr 81475

5 August 2020 20:12

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 500 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340500 DKK2020-08-05 08:43
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms