81472. Ubekendt Kunstner, 19. årh: Broget buket i antik ramme

Buket i glasvase. Olie på lærred. Usign. 42 x 30 cm. Krakeleringer, mindre afslag på rammens hjørner

Varenr 81472

5 August 2020 20:12

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms